Au, pain...

18. září 2015 v 17:07 | Denise |  Life

Au, bolest ... Hláška z nové pohádky ,,Home" - alias ,,Konečně doma" ... Kéž bych mohla říci, že i tento příběh bude jen obyčejnou, nepovedenou pohádkou. Kladli jste si občas všechny věci za vinu? Stalo se vám někdy, že jste na všech lidech viděli jen to špatné, ačkoliv to s vámi mysleli upřímně a dobře?

Nedávno jsem jednomu člověku při společném rozhovoru nad jednou bezcennou cigaretou řekla, že jsou lidi stejně bezcitní a zlí... Že si umímě jen navzájem ubližovat pro vlastní prospěch... Stejně jak se vleklo kouření mé stovkové cigarety, stejnou rychlostí se vlekla tato konverzace. Dotyčný člověk byl takzvaně pozitivním člověkem - což o to, strašně mu to závidím, strašně mu závidím, že svět vidí krásně, kde se máme všichni rádi a nezabíjíme králíčky pro pokusy a pro testování kosmetiky...Kdy máme právo říci druhému, že nám ublížil člověk? A lze to vůbec říci, pokud nejde o fyzickou - tedy zjevnou bolest, ale o bolest psychickou? A je vůbec správné to někomu říkat, když jsme si právě před chvílí řekli, jak jsme na sebe navzájem zlí?

Spousta lidí mi vyčítá, že se neumím svěřit... Kdo se mi ale může divit? Vždyť se na to podívejte... Podívejte se, jak dnešní svět vypadá. Jak člověku může v tomto světě být dobře, a myslet pozitivně?

Stále si slibuji, jak se na všechno vykašlu, jak už se do nikoho nezamiluji, protože nechci, aby mi to ubližovalo, jak už se nebudu nikomu svěřovat, abych se to nedozvěděla za chvíli za rohem, jak budu na všechny jen zlá a odměřená?
Tak proč to sakra stále nefunguje?
FUCK

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama