10 důvodů, proč nemám šanci u chlapů jako přítelkyně

5. listopadu 2015 v 13:50 | Denise |  Life
Nedávno jsem - ne nedávno, dnes - jsem četla článek bloggera Taze z blogu
http://cairounderground.blog.cz/, proč nemá šanci u holek jako přítel...

No a tak mě napadlo, že já to mám vlastně velmi podobně, a tak článek napíši také. Třeba si ho sám Taz přečte, a také se k tomu vyjádří, jako jsem to udělala já u něj :-)...1) City?

Ano, nejsem citově založený člověk, abych člověku řekla, že ho miluji, tak to tak musí opravdu být, a pro člověka je to znamení, že to myslím opravdu, ale opravdu moc vážně. Na druhou stranu, pokud mi to protějšek říká v jeden den 60x, začnu o tom sama pochybovat.

2) Romantika je klišé

Jsem holka, ale nejsem romantik. Moc se mnou neudělají plátky růže po celém baráku (kdo to poté musí uklízet?), nenávidím sladké, spíše až přeslazení přezdívky typu medvídku, zlatíčko, lásko, broučku apod.

3) Nechodím na rande

Ráda půjdu do kina, na večeři, na oběd, na kafe, na procházku, kamkoliv... Ale pokud mě člověk pozve na rande, odmítnu to. Je to další z klišé, a já nenávidím přetvářku.

4) Nejsem panna

Dobře, takhle to vyzní asi hloupě, ale málo chlapů jsem zrovna neměla, neříkám, že chlapy přitahují zrovna panny, nebo je to pro ně něco výjimečného (i když, kdo ví), ale já celý svůj život nabírám zkušenosti a zároveň si nepřijdu jako děvka.

5) Nepozvu si chlapa do bytu

Nikdy nevím, co protějšek napadne, nepozvu ho k sobě na čaj/kafe/sex... To má dělat on, on má být ten gentleman, a já si prostě chlapa do bytu nestrčím.

6) Miluji svou práci a své koníčky

A nevzdám se toho jenom pro chlapa. Pokud mi chlap začne nakazovat, co mám dělat, s kým se mám bavit, s kým zase naopak ne, nebo co bude k večeři, na jaké straně postele bude spát apod., prchám rychlostí světla pryč.

7) Píšu blog plný sexu

Pro jisté muže též něco odrazujícího mou povahu a podobné rysy. Já se ale ani za jeden řádek zde na blogu nestydím, a nebudu to kvůli komukoli mazat.

8) Nejím maso, nevařím maso

Dříve to bylo tak, že jsem protějšku cokoliv masového klidně uvařila, ale sama ho nejedla. Dnes už mám prostě problém potýkat se v kuchyni s masem, byť pro někoho jiného. Nejím maso, protože mi nechutná, a nejím maso, protože se mi nelíbí, jak se s ním zachází.

9) Umím se přetvařovat

Miliarda lidí mi řekla, že vypadám hrozně nevinně, ale potom zjistili, že jsem údajně kurva (fakt?), odvážná holka, co se ničeho nebojí, miluje adrenalin, apod.

10) Jsem závislá na sexu

Bez komentáře.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sarah's History Sarah's History | E-mail | Web | 13. listopadu 2015 v 22:12 | Reagovat

Je zajímavé takhle to shrnout. :-)
Pravda, pokud se ,,Miluji tě" řekne 60x za jeden den, začne to ztrácet sílu této věty. Teprve když to ten druhý slyší párkrát za měsíc, to to má teprve hodnotu. :-) Ale zase aby to nevypadalo blbě. :D
Máš fakt boží články. ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama