Lonely

3. prosince 2015 v 20:31 | Denise |  Life
To jsem si takhle jela pár dní zpět z práce (asi vás zaráží, jak je možné, že už je to pár dní, ale byla jsem natolik mrtvá z práce a dalších aktivit, že jsem nebyla shcopna napsat heslo a login a napsat tento bezcenný článek) s mastnou tyčí - čti autobus MHD v Praze.

Jako vždy jsem sedla na Národní třídě na metro, odkud jezdím z práce, sedím si tak tedy v metru - ANO, já fakt sedím!, a najednou vidím, jak si mladší pár vsunuje své jazyky vzájemně do úst, úšklébnu se, protože mi to přijde až nechutné, přežiju cestu dlouhou x minut na Vysočanskou, kde opouštím prostory metra, vydávám se po eskalátorech nahoru k autobusům - no a světe div se, na eskalátorech další nevzhledně líbající se pár.

V tu chvíli si tak říkám, zda na ně zírám blbě já, či oni blbě zírají na mě proto, že jedu sama, s nikým se nelíbám, apod. Vyjela jsem konečně k autobusům, 177 stíhám jen tak tak, sednu si, a naproti mě další pár. A v tu chvíli mě přepadla kamarádka - deprese, výčitky svědomí, co jsem to vlastně za člověka, že jsem tohle nikdy nezažila...

Napadá mě hromada myšlenek, proč ta ošklivá holka stojí vedle tak hezkého a zdá se že i hodného kluka, a proč tam nestojím já. Proč mě nehladí nikdo po tváři, nemasíruje mi ušní lalůčky, nedává mi něžné pusinky uprostřed pražského autobusu a nešeptá mi, jak mě miluje. Proč? Je to proto, že jsem si dala bez výčitek MCDonald's, že jsem se opila na dámské jízdě jako dobytek, že mé myšlenky se točí pouze kolem sexuálních příběhů, a že se bojím citové vazby?

Proč je svět tak nespravedlivý? Proč já musím chodit jako šedá myš, když jedu z práce, sockou, místo toho, abych seděla v luxusním autě, s luxusním chlapem a v luxusních hadrech?

Nebyla bych to snad já? Ta oplácaná, kudrnatá blondýna, která myslí jen na sex?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Antarra Antarra | 3. prosince 2015 v 21:40 | Reagovat

Hele kote, ja myslim, ze na to mas. Jsi krasna, otevrena, pratelska. Jen musis vypnout to silovy pole co mas kolem sebe...coz se dela dost blbe, mam ho taky. Ale na rozdil od tebe po mne nepokukuje pulka chlapu co potkam :)

2 frisbeedogs frisbeedogs | E-mail | Web | 4. prosince 2015 v 12:09 | Reagovat

[1]: Ty si trubka, Antarro :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama