Povánoční rozptýlení...

6. ledna 2016 v 17:53 | Denise |  Life
No přiznejte se, kdo si o Vánocích užil fajnový večer se svým protějšek, popřípadě s náhradou za svůj protějšek, či s někým jen tak na hraní? Předpokládám, že nikdo...

Kdo by to měl také stíhat, když my - ženy, máme o Vánočním čase tolik povinností - napéci cukroví, udělat vánoční úklid, se kterým nám vy- muži, jen velmi málo a ještě jako bonus s velkou neochotou pomůžete, nazdobit dům, ráno škrabat námrazu z auta, hrabat sníh...

Odpovědí na to, proč dlouho nebyl žádný článek, je to, že jsem se stěhovala, ano, už je ze mě ,,Pražská nána," i když musím říci, že na tento titul jsem se těšila dlouho a jsem za něj vděčna. No, to, že jsem se stěhovala, není tou pravou příčinou. Pravou příčinou je to, že v novém bydlení nemám doteď zařízený internet - ne, nejsem líná, jsem jen přepracovaná, a technická podpora jedné nejmenované společnosti není schopna dokopad jednoho z jejich techniků ke mně domů (co já vím, možná k tomu má nějaký hlubší důvod, třeba čtou můj blog :-D)...

Nicméně jsem pořád přemýšlela, o čem napsat... Ale teď, když píšu tento nesmyslně dlouhý úvod, mě to napadlo...
Napíši vám o jedné paní, která komentovala několik mých článků - komentáře poté sama smazala, nicméně to, co v nich bylo, je velmi podstatné.

Mám se stydět, za to, že jsem žena, a píši o takových prasárnách, jako je sex, svazování k posteli, mučení protějškem, vypisuji několik sexuálních choutek (kterými ne vždy jsem autorem já), pohoršuji děti, a můj blog, by měli přinejmenším smazat, nebo alespoň omezit věkem 18+.

Má otázka zní: PROČ? Děti mají přece právo vědět pravou příčinu toho, jak přišli na svět, měli by vědět, že je nenosí ani čáp, ani vrána, a že rodiče nesouloží jen proto, že chtěli mít alespoň jednoho pokrevního potomka, ale proto, že je to baví. Nebo je snad mezi námi někdo, koho souložit nebaví?

V zápětí přišla otázka, zda někdy hodlám mít děti, a jak by mi bylo, kdyby za mnou jednou mé dítě přišlo, a nazvalo mě kurvou a hrozným necitou po přečtení mého blogu.
CO je na mém blogu necitlivého? Můj blog je plný citů, no ne?!

Odpovím vám, zcela ráda, veřejně, přede všemi. Dítě mít nehodlám, protože se nechci dožít toho, jak budu všude vytahaná, budu mít strie až do zadku, chlap už si to se mnou neužije tak, jako dřív, při nejlepším ze mě udělá matku samoživitelku, a já budu brečet doma do polštáře nad tím, jak jsem byla blbá. Nicméně, pokud by k tomu, nějakým velkým omylem došlo, budu hrdá na své články tak, jako jsem na ně hrdá teď, a klidně ho budu svému dítěti číst místo pohádky O Červené karkulce, před spaním.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domčí Domčí | Web | 19. ledna 2016 v 13:10 | Reagovat

Tak já si nemyslím, že tvůj blog by měl někoho pohoršovat, přece jen v dnešní době téma sex není žádné tabu a mluví se o něm s chutí čím dál víc. A musím s tebou souhlasit v tom, že pokud se dítě zeptá jak přišlo na svět, je lepší říct pravdu, nějak jí třeba upravit aby tomu rozumělo, ale nápady s čápem mi přijdou zbytečné, protože dítě se to stejně dozví o svých spolužáků, dřív nebo později :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama