I give up

10. února 2016 v 22:59 | Denise |  Life
Vzdávám se, vzdávám ten pocit utrpení, ten pocit, že bych strašně ráda umřela, že bych sakra chtěla být lepší...
Mé tělo si řeklo, že chce umřít. Stalo se to v pondělí, osmého, na mé dvacáté narozeniny. Mé tělo přestalo dýchat, asi na patnáct sekund zemřelo. Zdálo se mi o mém nejlepším psovi na světě, o tom, jak mě dědeček, který umřel den po mých třetích narozeninách, vozil na dětské hřiště s dřevěnou mašinkou, zdálo se mi o tom, jak mi nikdo nepřinesl na hrob ani tu debilní zas*anou kytku, kterou jsem nedostala ani k těm mým dvacátým zas*aným narozeninám.

Ale víte, co je na tom nejhorší? Bylo mi krásně. Vím to, neví to jen mé tělo, ale i má hlava. Chci umřít. Chci mít klid, chci se přestat ohlížet na svou karmu, která je s největší pravděpodobností rozbitá, chci se přestat ohlížet na něj, na toho, od kterého si nechávám dobrovolně ubližovat, protože mi neopětuje lásku, i po tom, co jsem mu svěřila největší tajemství mého života.

A víš co? Strašně mě mrzí, že ti to - že tě miluji, nemůžu říci do očí, dříve, než umřu. A to jen proto, že jsem natolik velký slaboch, který se bojí zklamání, které by dříve, nebo později, přišlo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama