Jak to děláš?!

7. října 2016 v 21:47 | Denise |  Life
Známe se teprve pár týdnů. Nejdřív jsem si myslela, že to bude jen a jen o sexu - co jiného se mnou také.
Na první plánovanou schůzku jsem chtěla vypadat jako roztomilá drsňačka v košili s velmi hlubokým výstřihem, aby ses mi při prvním reálném setkání mimo Facebook mohl podívat hluboce do očí... - jasně že myslím oči, troubo! No, pokračujeme dál...


Namalovala jsem se jako správná mladá štětka, co sice nemá figuru jak z časáku, na druhou stranu je ale natolik egoistická mrcha milující svůj velký zadek, že jsem si opravdu věřila.
Nicméně naše první schůzka nevyšla, najednou ses vypařil z mého života, a já přemýšlela, zda to je pokus o mou výdrž a chtíč, nebo imitace náhodné smrti, kdy ti nechtěně upadl do vany fén tvé bejvalky.

Začala jsem propadat depresi, kde se stala chyba. Jenže kdyby to tak bylo, nemělo by smysl psát tyto písmena. Po nějaké době ses zase ozval, s bezcennou výmluvou, ale zlatého bludišťáka si za to zasloužíš. Smířila jsem se s tím, že tě nenávidím, že se nikdy nedotkneš mého vlhkého těla... Když si ale napsal, ať seberu své ego a jedu za tebou, bohužel jsem neváhala ani vteřinu. V tu chvíli jsem si uvědomila, že nad sebou zase nemám kontrolu. Zase nemám kontrolu nad svým tělěm. Mé hormony si se mnou - společně s tebou, dělají cokoliv se jim zalíbí. Dojela jsem, celé ty dvě hodiny, co jsme klábosili o sračkách všedního života jsem tak nějak předpokládala, že dojde konečně na větu ,,Jdeme spát." a já se odeberu do postele, kde proběhne "dělání lásky".

Do té doby jsem si myslela, že já a má hlava jsme svobodné. KURVA, jak to sakra děláš? Jak víš, že vždy podlehnu, a ty si se mnou můžeš dělat co chceš? Proč sex zrovna s tebou je tak dokonalý?...

Teď už jen ten prst do zadku...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama